12/07/2019

Portrétní, svatební a rodinná fotografka z Prahy

Portrét fotografky

fotografka | partnerka | dcera | snílek | tvořivec | učitelka

Alžběta Pilařová

Jsem fotografka – rodinná, svatební a portrétní, ráda fotím i kytičky a přírodu, občas vytvořím i něco bláznivého, co do běžných škatulek nedostanete. 🙃⁠

Užívám si všechna roční období, protože každé přináší něco jedinečného. Mám ráda dobrý čaj i kávu, fantasy i sci-fi. Fotím na digitální i filmové zrcadlovky.

Svatby jsou jedinečné a neopakovatelné, stejně jako spousta dalších dnů v našich životech, proto ráda zachycuji nejen ty, ale i na první pohled všední momenty, běžné hry, procházky, výlety, obětí i úsměvy. Moc mě baví, když se mi před foťák dostane stejný pár, stejná rodina, po roce a víc. Ráda pozoruji, jak se rodina rozrostla, děti rostou a tak. A fotit více generací? To za to stojí vždycky.

Kdy jste se naposledy vyfotili se svými rodiči? 📷

Fotím i křtiny, firemní akce a produkty, to vše je na domluvě, tak napište.

Rodinné fotografie, zásnuby, svatby (i ty zlaté), běžné dny i jedinečné příležitosti,...

Fotografie jsou pro Vás, pro Vaše děti, pro ty, kteří Vás milují. 

Fotografie pomáhají nalézat vzpomínky, na které paměť sama nedosáhne.

Lucka & Vojta

Toho, kdo bude fotografovat náš „Den D“, jsme chtěli vybírat obzvlášť pečlivě, protože nám bylo od začátku jasné, že postupem času budou právě fotografie zásadní připomínkou těchto jedinečných okamžiků. 

Protože nás Alžbětino portfolio zaujalo, domluvili jsme se na společné osobní schůzce a poté jsme měli jasno, že už nemusíme hledat dál.

 Alžběta nás už tam přesvědčila, že myslí svou práci poctivě a svědomitě (probrala s námi vše důležité do nejmenších podrobností), podle ukázkových fotografií jsme viděli, že její „pohled přes objektiv“ odpovídá našim představám a společné jednání bylo lidské a uvolněné.

Alžběta pak dokumentovala okamžiky celého dne (od přípravy nevěsty až po večerní zábavu), fotila v exteriéru i interiéru, fotila momentky i fotky aranžované, skupinky, dvojice či jednotlivce. 

Vše z našeho pohledu zvládla na jedničku, velké plus musíme dát za rychlé dodání první sady fotografií (do týdne) a průběžné doplňování elektronického alba v řádu dalších dnů. 

Kompletní fotografie nám pak Alžběta předala na našem posledním setkání na vkusném a originálním flashdisku v dárkovém balení. 

Ještě jednou za vše moc děkujeme, Alžběto!