12/07/2019

Portrétní, svatební a rodinná fotografka z Prahy

každý okamžik je jedinečný, stojí za to zachytit i ten, který nám připadá běžný, protože ve fotografii se stane věčným

Fotografka Alžběta Pilařová - Svatební, rodinné, lifestyle fotografie

partnerka | dcera | snílek | tvořivec | fotografka | učitelka

Alžběta Pilařová

Jsem rodinná, svatební a portrétní fotografka, učitelka i věčná studentka. Užívám si všechna roční období, protože každé přináší něco jedinečného. Mám ráda dobrý čaj i kávu, fantasy i sci-fi. Fotím na digitální i filmové zrcadlovky.
Ráda zachycuji čas a na první pohled všední momenty – to jak páry dospívají a děti rostou, setkávání generací, hry, úsměvy a obětí.

Rodinné fotografie, zásnuby, svatby (i ty zlaté), běžné dny i jedinečné příležitosti,...

Hledáte fotografa, který zachytí Váš jedinečný den nebo ten obyčejný zaznamená ve fotografiích a tím učiní nezapomenutelným? Pak jste tady správně. Ráda navazuji dlouhotrvající vztahy. Naše spolupráce může začít u zásnubního focení, pokračovat přes svatbu, těhotenské fotografie až po pravidelné rodinné focení…

Fotografie jsou pro Vás, pro Vaše děti, pro ty, kteří Vás milují. 

Fotografie pomáhají nalézat vzpomínky, na které paměť sama nedosáhne.

Lucka & Vojta

Toho, kdo bude fotografovat náš „Den D“, jsme chtěli vybírat obzvlášť pečlivě, protože nám bylo od začátku jasné, že postupem času budou právě fotografie zásadní připomínkou těchto jedinečných okamžiků.

Protože nás Alžbětino portfolio zaujalo, domluvili jsme se na společné osobní schůzce a poté jsme měli jasno, že už nemusíme hledat dál.

 Alžběta nás už tam přesvědčila, že myslí svou práci poctivě a svědomitě (probrala s námi vše důležité do nejmenších podrobností), podle ukázkových fotografií jsme viděli, že její „pohled přes objektiv“ odpovídá našim představám a společné jednání bylo lidské a uvolněné.

Alžběta pak dokumentovala okamžiky celého dne (od přípravy nevěsty až po večerní zábavu), fotila v exteriéru i interiéru, fotila momentky i fotky aranžované, skupinky, dvojice či jednotlivce. 

Vše z našeho pohledu zvládla na jedničku, velké plus musíme dát za rychlé dodání první sady fotografií (do týdne) a průběžné doplňování elektronického alba v řádu dalších dnů. 

Kompletní fotografie nám pak Alžběta předala na našem posledním setkání na vkusném a originálním flashdisku v dárkovém balení. 

Ještě jednou za vše moc děkujeme, Alžběto!