Informace o fotografce
15/08/2014

Alžběta Pilařová

Základní informace o fotografce, které chcete znát i ty, které chce ona, abyste znali.

Jmenuji se Alžběta Pilařová. Jsem fotografka, ale to už víte.

Miluji čaje, knihy a hudbu.

Kromě fotografování se věnuji také výuce výtvarné tvorby a fotografie – proto mě v ateliéru zastihnete v předem domluvený čas, bývám ale k dispozici jak ve všední dny, tak víkendy, jak v dopoledních, tak odpoledních a večerních hodinách. Když mám nějakou volnou chvilku, věnuji se i vlastní výtvarné činnosti, cyklistice nebo turistice.

Věřím, že skutečnou hodnotu má fotografie vytištěná, vypadá vždy mnohem důležitěji a trvaleji. Fotografické balíčky, které nabízím obsahují proto většinou nejen focení a editaci (úpravu, retušování) fotografií, ale i jejich tisk. Začala jsem spolupracovat také s vizážistkami, neváhejte si k focení objednat i některou z nich a po focení vyrazte na party nebo večeři s partnerem / partnerkou.

Nejvíce mých fotografií můžete vidět na Instagramu. Jeden účet @pilarovaalzbeta je určen portrétní tvorbě – tedy tomu, proč jste asi tady; druhý účet @alzbetapilarova je více soukromý a jsou na něm snímky spíš každodenního, běžného rázu.

Sháníte fotografa na rodinnou nebo firemní akci?

Fotím pod širým nebem, v sálech, restauracích. Můžete si mě objednat na svatbu, rodinnou oslavu, ples nebo firemní večírek.

Máte zajímavý nápad na školní tablo nebo třídní focení?

I v takovém případě mohu být k dispozici. Když přijdete s něčím zajímavých, udělám Vám speciální cenu, kterou si i studenti mohou dovolit za profesionální fotografie zaplatit.

Standardní nabídku najdete v sekci Ceník.

Další informace poskytnu prostřednictvím mailu případně telefonicky.

Svatební fotografka Alžběta Pilařová - Praha Radotín
Svatební fotografka Alžběta Pilařová