02/01/2018

Rodinné focení u Vás doma

Ateliérové focení u Vás doma je možné

Během první poloviny letošní zimní sezony jsem nafotila poměrně velké množství rodin s malými dětmi. Děti snášely pobyt v ateliéru různě, ty malé na změnu prostředí reagovaly ne úplně pozitivně. To mě přivedlo na myšlenku nabídnout Vám focení u Vás doma. Sbalím svůj ateliér a převezu ho k Vám do obýváku, dětského pokoje nebo třeba na zahradu.

Tuto myšlenku jsem si před Vánoci vyzkoušela a osvědčila se mi, proto od nového roku nabízím portrétní focení rozšířené o cestu k Vám:

Rodinné focení - sestry - Praha

~ Základní kolekce ~

  • 10 retušovaných fotografií v elektronické podobě
  • těchto 10 fotografií na fotopapíře ve velikosti 15×23 cm

3 450 Kč

~ Populární volba ~

  • 20 retušovaných fotografií v elektronické podobě
  • těchto 20 fotografií na fotopapíře ve velikosti 15×23 cm

6 200 Kč

~ Luxusní kolekce ~

  • 30 retušovaných fotografií v elektronické podobě
  • těchto 30 fotografií na fotopapíře ve velikosti 15×23 cm
  • Fotokniha ve velikosti 21×28 (z těchto fotografií)

8 650 Kč

V ceně je zahrnuta cesta po Praze (a v okruhu 10 km z Radotína) – oproti focení v ateliéru musím počítat s časem na cestu k Vám a zpět a samozřejmě musím brát v úvahu i nebezpečí poškození ateliérové techniky. Mohu samozřejmě dojet i kamkoliv mimo Prahu, v tom případě je cena stejná jako u kteréhokoliv jiného typu focení a odvíjí se od vzdálenosti – 6 Kč/km.

ZÁLOHA

Po zvolení balíčku je nutné zaplatit rezervační poplatek, který činí 40% z ceny, poplatek je nevratný, na konečné faktuře bude odečten z finální ceny. 

DÉLKA FOCENÍ

Délka focení je zhruba 60 – 90 minut. Počítejte prosím také s prací vizážistky – vizážistka potřebuje cca 45 minut na Vaši přípravu. V případě úpravy vlasů může být příprava i delší.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Výběr fotografií je pro všechny těžký. Vyzkoušela jsem variantu, kdy jsem fotky vybírala sama, i tu, kdy jste vybírali Vy. Vracím se zpátky k variantě, kdy fotky vybírám sama. Vy dostanete až konečné editované a retušované fotografie.

EDITACE FOTOGRAFIÍ

Všechny aranžované fotografie mají v ceně zahrnutu standartní editaci (ořez, úprava barevnosti a expozice) a detailní retuš (úprava pleti, redukce nežádoucích odlesků, modřin, vyčistění pozadí, případně oblečení, atd.).
Fotografie předávám pouze editované ve formátu JPG. 

Needitované fotografie nejsou hotové, proto Vám je nenabízím ani nedávám k dispozici. 

Objednat focení

 

Objednávka

alzbetapilarova@gmail.com
+420 737814204

Další fotografie si můžete prohlédnout na mém Pixiesetu.

Zveřejnění fotografií

Fotografie, které fotím zveřejňuji na sociálních sítích a webových stránkách. Pokud nebudu zveřejňovat aktuální práci, nebudu mít nové příležitosti. Pokud nechcete, aby byla některá z fotografií mnou pořízená zveřejněná, prosím informujte mě o tom. 🙂

[wpforms id=”5345″ title=”false” description=”false”]

Služby nad rámec balíčků

V ateliéru tisknu pouze průkazové fotografie, ostatní posílám do tiskáren.

Tisk fotografií nad rámec balíčku:

  • 10×15   30 Kč
  • 20×30 (A4)   90 Kč
  • 30×40 (A3)   200 Kč

Editace a retuš fotografií:

od 250 Kč/ks

 

 

Tisk fotografií nad rámec kolekce

Fotokniha

Proč si nechat udělat fotoknihu ode mě, když si ji můžete udělat sami?

Z pozice fotografa mám zkušenost s tím, že pokud předám klientovi digitální fotografie s tím, že on si je pak sám nechá vytisknout, v 95% případů k vytištění fotografií nikdy nedojde. Většina lidí si nenajde čas ani na zaslání fotografii do fotolabu, natož na vytvoření knihy. S výrobou fotoknih mám zkušenost, tak mi svěřte i tu svou.

Objednat focení

Nový ceník je platný od 1. 1. 2018