03/04/2015

Fotografka Alžběta Pilařová

Hledáte fotografa?

Pak jste tady správně. Jsem fotografka, která se zaměřuji na portrétní fotografie klasické ateliérové i exteriérové. Fotím rodinné, partnerské i svatební fotografie a zabývám se také výtvarnou fotografií. Nabízím také focení školním třídám, vždy se dá domluvit. Věnuji se také výuce výtvarné tvorby a fotografie.

svatební fotografie

Svatební focení

rodinné focení

Rodinné focení

portrétní focení

Portrétní focení jednotlivců


těhotenské fotografie, ženská krása, boudori

Těhotenské focení, boudoir a glamour

společenské akce

Focení společenských akcí

párové focení

Párové focení

Portrétní fotografie

Domluvte si se mnou focení. Získáte až dvě hodiny focení, retušované fotografie v digitální a tištěné podobě (dle Vašeho výběru) – záleží jen na Vás, jaký balíček služeb si vyberete. Cena balíčků začíná na 600 Kč.

Tištěné portrétní fotografie - Printed photos

Tištěné portrétní fotografie

Co nabízím?

Nafotíme společně portrétní fotografie, na kterých se si budete líbit, které budete chtít sdílet se svými přáteli a rodinou i si je doma vystavit. Pro bližší informace o jednotlivých balíčcích, které nabízím a zamluvení termínu fotografování mě prosím kontaktujte mailem.

O připravovaných, aktuálních i uplynulých projektech se dočtete v sekci Blog a na mé facebookové stránce. Sledujte aktuality, získáte tak příležitost stát se součastí některého z mých osobních projektů a výtvarných fotografií.

Neváhejte mě kontaktovat.

Oblíbené lokace:

Fotograf Praha 5, Zbraslav, Radotín, Velká Chuchle, Černošice, Lochkov, Slivenec, Modřany, Praha 16