15/08/2017

Recenze od klientů

Video recenze od Tatevik

Poukaz na focení jsem vyhrála

Poukaz na focení jsem vyhrála v tombole (focení maminka + děti). Velice oceňuji Alžbětin milý přístup, že si dokázala syna (5 měsíců) získat a vytáhnout z něj příjemné úsměvy, kulišácké výrazy i vyplazený jazyk:) Vzhledem k tomu, že jsem focení vyhrála, očekávala jsem, že focení bude pouze na hodinu, ale Alžběta se nám věnovala mnohem déle. Také oceňuji její rychlost ve zpracování fotek a aplikaci, kterou používá ke sdílení fotek, je velice user-friendly. Vyvolané fotky přišly v krásném dárkovém balíčku. Ještě jednou děkujeme za příjemné focení.

Hana V.

Děkujeme za pohodové focení a

Děkujeme za pohodové focení a nádherné fotky

Leinweberová Markéta

Bezvadná komunikace, vstřícný a milý

Bezvadná komunikace, vstřícný a milý přístup a nádherné fotky!!! Všem doporučuji!!

Jana Smržová

Skvělý přístup a hlavně pěkné

Skvělý přístup a hlavně pěkné fotky. Navíc v rekordním čase. Doporučuji!

Monika Hodáčová

Adventní focení

“Focení s Bětkou bylo milým pozastavením v předvánočním čase.
Ze skvělé nálady a příjemného prostředí, zachytila Bětka to nejkrásnější a
fotky nám budou památkou na celý život”
Díky Z+H

Zuzka Breburdová

Máme krásné fotky, přestože děti

Máme krásné fotky, přestože děti zrovna vůbec nespolupracovaly. Klobouk dolů před takovou trpělivostí a šikovností slečny fotografky:). Focení můžeme jen doporučit:)

Anče

Děkuji skvělá práce

Rád bych poděkoval, za skvěle odvedenou práci…děkuji, děkuji moc

Filip

Focení celého svatebního dne

Focení celého svatebního dne

Vřele a všem doporučuji, zvolit si právě Alžbětu za svou fotografku na tak unikátním dni, jakým je svatba a ne jen na něm. Nechali jsme si zdokumentovat celý den od detailů jednotlivých „ingrediencí“, přes přípravy, obřad, hostinu, až po následné veselí a obžerství.

Veliké díky patří Bětce za párové fotky. Při jejich pořizování jsme si ani nevšimli, že jsme foceni. Zpracování fotek bylo velmi rychlé a prakticky do týdne byly fotky dostupné. Alžbětě se povedlo vystihnout celkovou atmosféru svatby a jen díky jejím fotkám si můžeme připomenout celý den a prožít ho tak znovu a naplno.

Věřím, že to není naposledy, kdy jsme využili talentu a citu Fotografky Alžběty Pilařové 

Lucie Jakubcová

Moc dekujeme za krasne fotky!

Moc dekujeme za krasne fotky! Pres detailni (za ktere jsem rada) po reportazni behem obradu a zaverecne pozovaci take nemaji chybu!je v nich vystizeno i misto coz jsme vubec necekali a moc nas to tesi!
Vse bylo bez jedineho problemu a Alžbeta je mila fotografka.
Navic jsme dostali jednu bonusovou panoramatickou fotku ve velkem formatu ktera nas nejvic potesila!
Velke diky a moc doporucujeme.
L+H

Lucie Pošová

Velká spokojenost

Svatební fotograf - Praha

Alžběta je super volba. Měli jsme svatbu v praze, asi 100 hostů a fotografka si i s tímhle větším počtem skvěle poradila. Ocenili jsme mimo jiné i to, že první fotky byly k dispozici již v průběhu následujícího dne a zbytek velmi brzy. Nemuseli jsme tedy čekat několik týdnů, jak to občas u svatebních fotografií bývá. Komunikace s Alžbětou byla také bez nejmenších problémů. Velkou radost nám udělaly vytištěné fotografie, které byly v ceně. Pět z pěti.

Jana R

Svatební focení

Fotografie jsou krásné, navíc musím ocenit i profesionální přístup. Při focení jsme se smáli a celková atmosféra byla skvělá (což je výhoda pro každou vystresovanou nevěstu). Srdečně doporučuji!

Helena

Svatební focení

Marie

Profesní focení

Dita

Boudoir

Amálie
Share