Zvěrokruh – Ryby | Zodiac – Pisces

Léto je plné focení, editování, vymýšlení… Jsem za polovinou fotek ze série Zvěrokruh. Na Ryby jsem se nejvíc těšila, měla od začátku jasnou představu, jak by měly vypadat, bylo na nich nejvíce práce, ale jsem spokojená a myslím, že konečný výsledek předčil má očekávání.
Jak vypadala příprava na toto focení? Oproti ostatním, nebyla příliš náročná. Focení samotné bylo docela vtipné. Nechala jsem se inspirovat postupem práce Brooke Shaden. Věděla jsem, co potřebuji nafotit – nejprve jsme fotily levou postavu, tělo, sukni, nohy, vlasy; pak pravou postavu, tělo, sukni, ruce, vlasy (nohy jsem zapomněla a musela jsem použít nohy od první postavy :D).
This summer is full of photographing, editing and thinking… I’m halfway through my Zodiac series and just finished editing the Pisces. I was very excited about this picture from the very beginning. I knew exactly how it should look, there’s a lot of work on it but I’m satisfied and it maybe even exceeded expectations.
How did my preparation for this shoot look like? In fact, nothing special. The photoshoot was funny. I love Brooke Shaden, I’m inspired by her and I used her process. We shoot the left girl, body, skirt, legs, hairs; then the right one – her body, skirt, arms, hairs (I forgot to shoot her legs so I had to use legs from the first one :D).

Původní skica, některé fotografie, se kterými jsem pracovala, textura, která snímek dotvořila a konečný snímek.
Způsob, jakým jsem postupovala při skládání obrazu si můžete pustit na tomto videu.
The way how I composited this picture you can see in the video below.

Série Znamení, Ryby | The Zodiac series, the Pisces

Série Znamení, Ryby | The Zodiac series, the Pisces

Tento záznam byl publikován v Blog . Uložit odkaz do záložek.